دسته بندی ها

میز تحریر وانیا

وضعیت:
نا موجود
قیمت فروش:

تماس بگیرید

تومان
تعداد:

0

کودکان از دیدن لوازم مخصوص به خودشان واقعا ذوق زده و خوشحال می شوند و وجود وسایل متناسب با سن و قد کودک باعث می شود که کودک به تنهایی و بدون نیاز به کمک دیگران  بتواند کارهایش را انجام دهد و باعث افزایش اعتماد به نفس و تقویت حس استقلال آن ها می شود.

یکی از این وسایل که می توانید به راحتی تهیه کنید میز و صندلی کودک یا مبلمان مخصوص کودک است که فرزندتان بتواند به راحتی بر رویش بنشیند و مشغول بازی و نقاشی شود.

رویه این میز تحریر به صورت تخته سیاه است که به راحتی جدا می شود و زیر آن فضایی برای قراردادن مداد، پاک کن، قیچی، چسب است. جنس بخش تخته سیاه آن از فیبر است و ضخامت کمی دارد.

بخش بالایی آن جایی باری قرار دادن لوازم تحریر دارد همچنین با بالا بردن تخته سیاه فضایی برای قرار دادن دفتر، کتاب و لوازم نقاشی نیز در نظر گرفته شده است. ارتفاع بالاترین نقطه آن از زمین ۵۷ و فاصله بخش صندلی تا زمین ۲۷ سانتی متر است.

این میز تحریر تک نفره در ۳ رنگ آبی، صورتی و سبز تولید می شود و فقط بخش پایه های آن رنگ تغییر می کند و برای کودکان تا قبل از دبستان مناسب است و با توجه به اینکه میز و صندلی به هم متصل هستند جثه کودک شما نیز در انتخاب تاثیرگذار خواهد بود و شاید برای بچه های تپل تر، بهترین انتخاب نباشد.

امتیاز شما
نظر شما:
  • محصولات مشابه